Antalya Rent A Car Anasayfa Antalya Rent A Car Antalya Rent A CarAraçlarımız Antalya Rent A Car Antalya Rent A Car Kiralama Şartları Antalya Rent A Car Antalya Rent A Car Hakkımızda Antalya Rent A Car Antalya Rent A Car Duyurular Antalya Rent A Car Antalya Rent A Car Yardım Antalya Rent A Car Antalya Rent A Car İletişim Antalya Rent A Car
Antalya Rent A Car - Türkçe Antalya Rent A Car - Ingilizce
Antalya Rent A Car     Müşteri Girişi
  Whatsapp & Rezervasyon : + 90 (533) 660 71 09
   
Antalya Rent A Car
Antalya Havaalanı Araç Kiralama
Famous rent a car Antalya havaalanına 5 dakika mesafede olup,havaalanında 7/24 araç teslimatı yapmaktayız.Rezervasyonlarınızı internet sitemizden yapabilir veya irtibat telefonlarımızdan bize ulaşıp r...
diger duyurular >>
Rent A Car Antalya
Araba Kiralama Antalya Uygun Fiyat 7/24 Havalimanı Teslimat (: SENET YOK >>>>>> KREDİ KARTI YOK >>>>DEPOZİT YOK >>>>:) 11 Eurodan Baslayan Fiyatlarla Aralık Ayın a Özel Hizmetinizdeyiz............ 2019 BARIŞ, HUZUR, SAĞLIK VE MUTLULUKLA GEÇMEZİ DİLEKLERİMİZLE .........  
Rent A Car Antalya
Antalya Rent A Car

WEB SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ

WEB SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ
Famous Rent A Car olarak havaalanı mevkiin'de yabancı ve yerli müşterilerimize hizmet vermekte olup ayrıca antalya hava limanı ve çevre ilçeleri olan alanya belek kemer manavgat side otogar ve adrese teslim araçlarımızlada müşterilerimize kolaylık sağlamaktayız.sitemizden 7/24 araç rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.Güvenin adresi Famous Rent A Car hayırlı günler diler.
 

Zafer Bayramınız Kutlu Olsun

Famous Rent A Car bütün türk halkının 30 Ağustos Zafer Bayramını En içten Dilekleriyle Kutlar,sağlık mutluluk ve Huzur dolu günler diler.Bir ulusun birlik ve beraberlik ruhunu tüm dünyaya gösterdiği, milli mücadele sürecinin en büyük adımı; büyük taarruz zaferinin 91. yılını kutluyoruz. Bu büyük zaferin 91. yıl dönümünde, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile vatanı uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi bir kez daha saygıyla anıyoruz."
 

MARKA PATENT

ANTALYA FAMOUS RENT A CAR OLARAK İSMİMİZ TESCİLLİDİR.TESCİLLİ MARKAMIZLA HAVALİMANI 7/24 ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ VERMEKTEYİZ.
 

YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN

ANTALYA ARAÇ KİRALAMA FAMOUS RENT A CAR OLARAK 2017 YILININ BARIŞ,HUZUR,SAĞLIK,MUTLULUK GETİRMESİNİ DİLERİZ
 

ANTALYA RENT A CAR

Antalya’nın tarihi Tarih öncesi çağlardan başlar. O zamanlar bölge Pamfilya (Pamphylia) diye anılırdı. M.Ö. 159-138 yılları arasında Bergama kralı Attalos II kendi adını taşıyacak olan Antalya şehrini kurdu. Romalıların egemenliği döneminde burayı alan Antonius şehri sevgilisi Kleopatra’ya armağan etmişti. Buraları VIII. ve IX. yüzyılda Arapların istilâsına uğradı ve 1207′de Selçukluların, 1391 de Osmanlıların eline geçti. Şehir t 1472′de Haçlıların saldırısına uğradıysa da bunlar kaleyi ele geçiremedikleri için çekilip gitmek zorunda kaldılar.Birinci Dünya Savaşı sonunda galip devletler Anadolu’yu kendi aralarında paylaşırlarken Antalya da italyanlara verilmişti. İtalya 28 mart ; 1919′da buraya asker çıkardı ve şehir, 1 haziran 1921′e kadar İtalyanların işgalinde kaldı.
Ayrıca bu tarihi yerleri görmek ve gezmek için rent a car antalya olarak kiralık araçlar ile vermiş olgumuz hizmetlerden yararlanarak görme olasılığı vardır.Famous rent a car olarak kalite ve hizmette sınır tanımamakla beraber her zaman daha iyiyi başarmanın gayreti içerisindeyiz.Her bütceye hitap eden Famous Rent A Rar ucuz araç kiralama hizmetindede öncü bir kuruluştur.

 

Rent A Car Antalya

Antalya araç kiralama sektöründe uzun yollar katletmiş firmamız 14 yıldan beri antalya havalimanı rent a car hizmeti vermekte olup ve antalya çevre ilçelerinede büyük bir titizlikle müşterilerine kalite ve hizmette ödün vermeyerek çalışmalarını devam ettirmektedir.Famous Rent A Car geniş filosu ve deneyimli personeniyle 7/24 havaalanı araç teslim ve geniş filosuyla müşterilerinin bütcesine göre araç fiyatlarıyla her kesime hitap etmektedir.Sitemizdeki fiyatlar güncel olup 7/24 rezervasyonuzu yapıp göderebilirsiniz.size bir telefon kadar yakınız.irtibat telefonlaro 0242 3127911/05336607109.
 

ANTALYA BELEK ARABA KİRALAMA

Antalya belek rent a car olarak hizmet vermekte olan Famous Rent A Car kaliteli servis ve deneyimli kadrosuyla sizlere antalya araç kiralama da kolaylık sağlamaktadır.En uygun fiyatlar ve farklı araç filosuyla antalya havaalanında da kiralama yapan famous rent a car müşterilerine 7/24 hizmet vermektedir.
 

KEMER ARAÇ KİRALAMA

Famous rent a car olarak antalya'nın bir diger güzel tatil köyü olan kemer'de araç kiralama sektöründe uygun ve ekonomik araç kiralama hizmeti vermekteyiz.Kemer doğa güzellikleri ve 5 yıldızlı otelleriyle misafirlerine sakin bir tatil geçirmeleri için gözde yerlerden bitanesidir.Her türlü araç kiralamalarında size yardımcı olarak bu güzel ve nadide yerleri görme olasılığı sunuyoruz.araç kiralamada bizi tercih ettiginizden dolayı siz degerli müşterilerimize Teşekkürlerimizi sunar,ve hayırlı günler dileriz
 

ANTALYA OTOGAR ARAÇ KİRALAMA

Antalya otogarı Antalya merkezine 10 km uzaklıktadır.Famous Rent A Car antalya otogar araç kiralama hizmeti vermektedir.Artık otagardan araç kiramak çok kolay,yapmanız geren www.famousrentacar.com web sayfamıza girip rezervasyon yapıp bize göndermeniz yeterli olacaktır.Ayrıca her türlü sorularınıza cevap verebilmemiz için bize ulaşabilirsiniz.
 

Rent A Car Side

Antalya’ya 75 km. Manavgat’a 7 km. uzaklıkta olan Side, Yaklaşık 400 m. eni ve 1 km. uzunluğu olan bir yarımada şeklindedir. “Side” adı Anadolu dilinde “Nar” anlamına gelmektedir. Bu özellik ve bilgede bulunan bazı yazıtlardan elde edilen bilgiler Side tarihinin Hititlere kadar uzandığını göstermektedir. Fakat Anadolunun en eski yerleşim birimlerinden biri olan Side’nin İ.Ö.VII yy’dan önce kurulduğu da söylenmektedir. Anadolu tarihleri içerisinde Side, diğer Pamphylia kentleriyle aynı aşamaları geçirmiştir. Yunanlılar İ.Ö. VII yy. göçler sırasında Side’ye gelmişlerdir. Eldeki yazıtlara göre İ.Ö. III yy’ a değin de kente özgü bir dil konuşmuşlardır. Hala tam olarak çözülemeyen bu dil Hint-Avrupa dillerindendir. Side İ.Ö. VI yy’ın ilk yarısında Lidyalıların, İ.Ö. 547-546′da da Persler’in egemenliğine girmiştir. Pers yönetiminde gelişen kent. İ.Ö. 334′ de İskender’e teslim olunmuştur.İskender’in ölümünden sonra Antigonos’un (323-304). Ptolemaioslar’ın (30
 

Rent A Car Manavgat

Manavgat Hakkında

Antalya’nın 80 km kadar doğusunda bulunan ve 1329da kurulan Manavgat ilçesi, Manavgat Çayı (Melas’ın) doğu ve batı yakasında yer almaktadır. 15. yüzyılda Osmanlı topraklarına katılan ve daha önce Melas (Karasu) adıyla anılan Manavgat ilçesi, 19. yy sonlarında Konya Vilayeti, Teke Sancağının Alaiye (Alanya) kazasına bağlı nahiye merkezi olan bir yerleşim yeri idi. Yüzölçümü 2.296 km2 dir.

Antalya’yı Mersin’e bağlayan ve yaz aylarında turizm açısından büyük önem taşıyan karayolunun geçtiği Manavgat kenti, Antalya ve Alanya’dan sonra ilin üçüncü büyük ilçe merkezidir. Kentin adının Manavgat Çayi ile bugünkü ilçe merkezi arasında, Pamfilya-Kilikya sınırında kurulan “Manaua” antik kentinden geldiği sanılmaktadır.

Evliya Çelebi, şimdiki Gündoğdu Köyü yakınlarında Sarısu civarında kaplan avlandığını ve bu çevrede Yörük denilen halkın oturduğunu anlatır.

Manavgat ilçesinin toprakları Antalya Ovası’nın yanı sıra alçak tepeler, yer yer Toroslar’dan inen akarsularla parçalanmış alanları, kuzeyinde yükselen Bati Toroslar’ın guney kesimlerini kapsar. İklim, tipik Akdeniz İklimidir. Doğal bitki örtüsü maki topluluklarıdır. Dağlık kesimlerde orman alanları vardır. İlçede yetişen başlıca ürünler pamuk, çeltik, susam ve buğdaydır. karpuzu ise çevrede çok ünlüdür.

Ünlü Krup fabrikaları müdürü 1940’lı yıllarda bu yöreyi gezerken, “Biz cenneti boşuna mukaddes topraklarda aramışız, aradığımız cennet burada imiş meğer” demiştir. Hakikaten Manavgat, yeşillikler içine gömülmüş bir cennet gibidir.
Manavgatı gezip görmek için Famous Araç kiralama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.Rent a car manavgat olarak size hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.Bize Rent car antalya,antalya rent a car,manavgat rent a car,antalya ucuz araç kiralama olarakta internetten ulaşabilirsiniz.
 

Antalya Havaalanı Araç Kiralama

Famous rent a car Antalya havaalanına 5 dakika mesafede olup,havaalanında 7/24 araç teslimatı yapmaktayız.Rezervasyonlarınızı internet sitemizden yapabilir veya irtibat telefonlarımızdan bize ulaşıp rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.Size güvenilir hizmetlerimizi sunmak için bizi tercih etmenizi diliyoruz.
Famous Rent A Car
 
 
 
Araç ve Fiyat Sorgulama
Antalya Rent A Car
Araç ve fiyatlarımızı görmek için lütfen aşağıdaki bilgileri giriniz
    ALIŞ BİLGİLERİ
Şehir :
Yer :
Tarih :
Saat :
    DÖNÜŞ BİLGİLERİ
Şehir :
Yer :
Tarih :
Saat :
Rezervasyonunuzun onaylanıp onaylanmadıgı gün içerisinde size e-mail veya telefon yoluyla bildirilecektir.
 
Fiyatlarımıza Neler Dahil?
Antalya Rent A Car
Antalya Rent A Car Full Kasko
Antalya Rent A Car Sınırsız km
Antalya Rent A Car Zorunlu Trafik Sigortası
Antalya Rent A Car Araç Hasar Sigortası
Antalya Rent A Car Araç Hırsızlık Sigortası
Antalya Rent A Car Kredi Kartıyla Ödeme
Antalya Rent A Car Havaalanı Teslim Ücretleri
Antalya Rent A Car 24 Saat Yol Yardımı
Antalya Rent A Car %18 K.d.v
Kiralama İçin Neler Gerekli?
Antalya Rent A Car
Antalya Rent A Car Pasaport
Antalya Rent A Car Ehliyet
Antalya Rent A Car Nüfus Cüzdanı
5 Günlük Hava Tahmini
Antalya Rent A Car
ANTALYA
Şehirler Arası Mesafe
Antalya Rent A Car
Antalya Rent A Car Antalya - İstanbul 724km
Antalya Rent A Car Antalya - Ankara 544km
Antalya Rent A Car Antalya - İzmir 446km
Antalya Rent A Car
Facebook VakıfBank Visa Master
 
Banka Hesap No
Rent A Car Antalya
Kaygılı Otomotiv Turizm İnş. Sa. ve Tic. Ltd. Şti.
Ziraat Bankası
Şube: Antalya Şubesi
Hesap No: 36-62747672-5005
IBAN: TR 9000 0100 0036 6274 7672 5005
Swift Kodu: TCZBTR2A
 
Antalya Rent A Car
Anasayfa   Araçlarımız   Kiralama Şartları   Hakkımızda   Duyurular   İletişim
Antalya Rent A Car Antalya Rent A Car
rize escort didim escort kemer escort alanya escort manavgat escort fethiye escort izmit escort bodrum escort ordu escort cankiri escort osmaniye escort